Jest absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Studia ukończyła w 2013 roku. Stomatologia stała się jej pasą. Doskonali swoją wiedzę i umiejętności w trakcie licznych kursów, szkoleń oraz kongresów stomatologicznych. W pracy stawia na bezbolesne leczenie i miłą, profesjonalną atmosferę podczas wizyt.
Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie z 1986 roku. Jej specjalnością jest leczenie zachowawcze dzieci i dorosłych, ze szczególnym talentem do zjednywania sobie zaufania u Małych Pacjentów. Uśmiech Pacjenta, to największa dla niej nagroda. Doświadczenie zawodowe wzbogaca ciągłym podnoszeniem swoich kwalifikacji. W życiu prywatnym domatorka i ogromna miłośniczka zwierząt.
Dr n med. Beata Wyrębek Ukończyła Gdański Uniwersytet Medyczny na kierunku lekarsko-dentystycznym Wydziału Lekarskiego otrzymując dyplom z wyróżnieniem. Kilka lat pracowała w Zakładzie Chorób Błony Śluzowej i Przyzębia Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie prowadziła badania dotyczące problemów śluzówkowo-dziąsłowych. W grudniu 2018 obroniła Pracę Doktorską z periodontologii, uzyskując tytułu Doktora Nauk Medycznych.
Jest w trakcie specjalizacji z chirurgii szczękowo-twarzowej w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus w Warszawie. Uczestniczy w licznych szkoleniach, kursach oraz konferencjach stomatologicznych. Cechuje się kompleksowym podejściem do leczenia każdego pacjenta z uwzględnieniem funkcji i estetyki uśmiechu oraz całej twarzy.
Lekarz stomatolog Oktawian Buczek zajmuje się leczeniem ortodontycznym dorosłych i dzieci. W praktyce stosuje aktualne techniki ortodontyczne. Korzysta m.in. z zamków ortodontycznych najnowszych generacji oraz mini-implantów ortodontycznych.
Oktawian Buczek jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku lekarsko-dentystycznym. Doktorant w Zakładzie Ortodoncji Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Jest członkiem Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego (EOS). Autor wielu prac naukowych, prezentowanych i wyróżnionych na międzynarodowych i ogólnopolskich kongresach, takich jak: 90th Congress of the European Orthodontic Society, 12 Kongres Stomatologów Polskich w Krakowie, Warsaw International Medical Congress for Young Scientists i XVIII Konferencja Naukowa Studentów Stomatologii im. Michała Kłopotowskiego w Łodzi.
Oktawian Buczek nieprzerwanie poszerza swoją wiedzę z dziedziny ortodoncji, uczestnicząc w licznych kongresach i sympozjach naukowych.
Certyfikaty:
1. Mini-implanty jako wzmocnienie zakotwienia
2. Zgryzy otwarte – diagnostyka i leczenie
3. Progressive Orthodontic Seminars – cykl 12 seminariów
4. Leczenie ortodontyczne dzieci i dorosłych przy zastosowaniu aparatu łuku prostego
5. 90. Kongres Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego
6. Planowanie leczenia ortodontycznego
7. Cefalometria, kurs praktyczny
8. Łuki podniebienne i inne aparaty grubołukowe
9. Stałe aparaty ortodontyczne - seminarium wprowadzające
Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. W codziennej praktyce zajmuje się stomatologią zachowawczą, endodoncją oraz stomatologią dziecięcą (również leczeniem w znieczuleniu ogólnym). Uczestnik wielu kursów, przede wszystkim z dziedziny endodoncji, która stała się jego pasją jeszcze w trakcie studiów. Ceni dobrą atmosferę w gabinecie, wiele czasu poświęca na dokładne wytłumaczenie przebiegu leczenia pacjentowi. Kładzie szczególny nacisk na leczenie interdyscyplinarne, oparte na nowoczesnej diagnostyce i najnowszej wiedzy medycznej potwierdzonej badaniami naukowymi. Prywatnie miłośnik sportu, oraz gier komputerowych.
Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, staż odbywał w Przychodni Lekarskiej Wojskowej Akademii Technicznej. Skupia się na rozwoju osobistym w zakresie swoich zainteresowań, czyli endodoncji, protetyce oraz stomatologii estetycznej. Wiedzę zdobytą podczas szkoleń i kursów przekłada na doświadczenie, profesjonalnie traktując każdy przypadek. Na pierwszym miejscu stawia kontakt z pacjentem i kompleksowe podejście do jego problemów.
Po pracy i pracy w domu, interesuje się mediewistyczną odmianą fantasy, a zima kojarzy mu się z jednym słowem - snowboard, w każdej postaci i dawce.
Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie z 2000 roku. Specjalizuje się w chirurgii i implantologii. W swojej pracy kieruje się precyzją i delikatnością.
Ewa Sobowska jest absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej, stomatologii estetycznej, protetyce oraz endodoncji mikroskopowej. W swojej praktyce kieruje się zasadami stomatologii minimalnie inwazyjnej. Chcąc zagwarantować najwyższy poziom przeprowadzanych zabiegów, w swojej codziennej pracy wykorzystuje wiedzę zdobytą na licznych kursach i szkoleniach. W pracy z pacjentem kładzie duży nacisk na dokładność, staranność oraz estetykę wykonywanych prac.
Maria Izworska, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi . Tytuł lekarz stomatolog uzyskała w 2002r.
W latach 2010-2014 odbyła szkolenie specjalizacyjne w Akademickim Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej w Bytomiu po którym zdała egzamin uzyskując tytuł specjalista protetyki stomatologicznej.
Wykonuje odbudowy zarówno pojedynczych braków zębowych jak i rozległe rekonstrukcje zgryzu z równoczesną odbudową morfologii wielu zębów. Wykonuje leczenie protetyczne, estetyczne oraz zachowawcze z endodoncją pod mikroskopem.
Dyplom lekarza stomatologa uzyskała w 2002 roku na Akademii Medycznej we Wrocławiu.
W swojej pracy ceni sobie kontakt z pacjentami a szczególnie tymi najmłodszymi. Swoją cierpliwością i podejściem do najmłodszych pacjentów sprawia, że dzieci nie boją się stomatologa. Specjalizuje się w stomatologii dziecięcej i zachowawczej.
Z gabinetem Dentart związana od 2008 roku.