Lekarz

Dr n med. Beata Wyrębek Ukończyła Gdański Uniwersytet Medyczny na kierunku lekarsko-dentystycznym Wydziału Lekarskiego otrzymując dyplom z wyróżnieniem. Kilka lat pracowała w Zakładzie Chorób Błony Śluzowej i Przyzębia Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie prowadziła badania dotyczące problemów śluzówkowo-dziąsłowych. W grudniu 2018 obroniła Pracę Doktorską z periodontologii, uzyskując tytułu Doktora Nauk Medycznych.
Jest w trakcie specjalizacji z chirurgii szczękowo-twarzowej w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus w Warszawie. Uczestniczy w licznych szkoleniach, kursach oraz konferencjach stomatologicznych. Cechuje się kompleksowym podejściem do leczenia każdego pacjenta z uwzględnieniem funkcji i estetyki uśmiechu oraz całej twarzy.

Lekarz stomatolog Oktawian Buczek zajmuje się leczeniem ortodontycznym dorosłych i dzieci. W praktyce stosuje aktualne techniki ortodontyczne. Korzysta m.in. z zamków ortodontycznych najnowszych generacji oraz mini-implantów ortodontycznych.
Oktawian Buczek jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku lekarsko-dentystycznym. Doktorant w Zakładzie Ortodoncji Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Jest członkiem Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego (EOS). Autor wielu prac naukowych, prezentowanych i wyróżnionych na międzynarodowych i ogólnopolskich kongresach, takich jak: 90th Congress of the European Orthodontic Society, 12 Kongres Stomatologów Polskich w Krakowie, Warsaw International Medical Congress for Young Scientists i XVIII Konferencja Naukowa Studentów Stomatologii im. Michała Kłopotowskiego w Łodzi.
Oktawian Buczek nieprzerwanie poszerza swoją wiedzę z dziedziny ortodoncji, uczestnicząc w licznych kongresach i sympozjach naukowych.

Certyfikaty:
1. Mini-implanty jako wzmocnienie zakotwienia
2. Zgryzy otwarte – diagnostyka i leczenie
3. Progressive Orthodontic Seminars – cykl 12 seminariów
4. Leczenie ortodontyczne dzieci i dorosłych przy zastosowaniu aparatu łuku prostego
5. 90. Kongres Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego
6. Planowanie leczenia ortodontycznego
7. Cefalometria, kurs praktyczny
8. Łuki podniebienne i inne aparaty grubołukowe
9. Stałe aparaty ortodontyczne - seminarium wprowadzające

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie z 1986 roku. Jej specjalnością jest leczenie zachowawcze dzieci i dorosłych, ze szczególnym talentem do zjednywania sobie zaufania u Małych Pacjentów. Uśmiech Pacjenta, to największa dla niej nagroda. Doświadczenie zawodowe wzbogaca ciągłym podnoszeniem swoich kwalifikacji. W życiu prywatnym domatorka i ogromna miłośniczka zwierząt.

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie z 2000 roku. Specjalizuje się w chirurgii i implantologii. W swojej pracy kieruje się precyzją i delikatnością.

Ewa Sobowska jest absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej, stomatologii estetycznej, protetyce oraz endodoncji mikroskopowej. W swojej praktyce kieruje się zasadami stomatologii minimalnie inwazyjnej. Chcąc zagwarantować najwyższy poziom przeprowadzanych zabiegów, w swojej codziennej pracy wykorzystuje wiedzę zdobytą na licznych kursach i szkoleniach. W pracy z pacjentem kładzie duży nacisk na dokładność, staranność oraz estetykę wykonywanych prac.

Maria Izworska, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi . Tytuł lekarz stomatolog uzyskała w 2002r.
W latach 2010-2014 odbyła szkolenie specjalizacyjne w Akademickim Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej w Bytomiu po którym zdała egzamin uzyskując tytuł specjalista protetyki stomatologicznej.
Wykonuje odbudowy zarówno pojedynczych braków zębowych jak i rozległe rekonstrukcje zgryzu z równoczesną odbudową morfologii wielu zębów. Wykonuje leczenie protetyczne, estetyczne oraz zachowawcze z endodoncją pod mikroskopem.

Ukończyła studia na wydziale stomatologicznym Uniwersytetu Medycznego w Mińsku 2009 r. w 2020 r. nostryfikowała dyplom na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Specjalizuje się w zaawansowanej stomatologii estetycznej według najwyższych standardów. Wykonuje skomplikowane leczenie kanałowe i powtórne leczenie kanałowe. Jest uczestniczką licznych kursów stomatologicznych w tym Curriculum Endodontycznego w 2022 roku. Członek Polskiego Towarzystwa Endodontycznego oraz międzynarodowego European Society of Endodontology.

Dyplom lekarza stomatologa uzyskała w 2002 roku na Akademii Medycznej we Wrocławiu.
W swojej pracy ceni sobie kontakt z pacjentami a szczególnie tymi najmłodszymi. Swoją cierpliwością i podejściem do najmłodszych pacjentów sprawia, że dzieci nie boją się stomatologa. Specjalizuje się w stomatologii dziecięcej i zachowawczej.
Z gabinetem Dentart związana od 2008 roku.

Studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie ukończyła w 1996 roku i uzyskała tytuł lekarza stomatologa. Szczególnie interesuje się zagadnieniami współczesnej protetyki (w tym u pacjentów z bezzębiem oraz protetyką na implantach), stomatologii estetycznej i stomatologii zachowawczej. Ponadto, od 2006 r. specjalizuje się w leczeniu endodontycznym, zwłaszcza przypadków trudnych i skomplikowanych – złamane narzędzie w kanale, perforacje, opracowanie niedrożnych kanałów. Umiejętności doskonali na licznych kursach i sympozjach naukowych. Jej podejście do pacjentów cechuje naturalna otwartość, skrupulatność i precyzja w wykonywaniu procedur leczniczych.
Z gabinetem Dentart związana od 2006 roku.

Jest absolwentem Warszawskiej Akademii Medycznej z 1995 roku. Po studiach pracowała jako asystent następnie wykładowca w Zakładzie Stomatologii Zachowawczej IS AM w Warszawie. W roku 1998 uzyskała tytuł Specjalisty I stopnia w dziedzinie Stomatologii Ogólnej.

Od skończenia studiów uczy się u najlepszych.

NASZA KLINIKA:

ul. Nadarzyńska 54,
05-805 Otrębusy

UMÓW WIZYTĘ:

607 125 125
22 758 59 03

PRACUJEMY:

Pon - Pt: 9:00 - 20:00
Sob: 9:00 - 14:00

ZAREZERWUJ WIZYTĘ:

recepcja@dentart.pl