Beata Wyrębek

Beata Wyrębek

Dr n med. Beata Wyrębek Ukończyła Gdański Uniwersytet Medyczny na kierunku lekarsko-dentystycznym Wydziału Lekarskiego otrzymując dyplom z wyróżnieniem. Kilka lat pracowała w Zakładzie Chorób Błony Śluzowej i Przyzębia Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie prowadziła badania dotyczące problemów śluzówkowo-dziąsłowych. W grudniu 2018 obroniła Pracę Doktorską z periodontologii, uzyskując tytułu Doktora Nauk Medycznych.
Jest w trakcie specjalizacji z chirurgii szczękowo-twarzowej w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus w Warszawie. Uczestniczy w licznych szkoleniach, kursach oraz konferencjach stomatologicznych. Cechuje się kompleksowym podejściem do leczenia każdego pacjenta z uwzględnieniem funkcji i estetyki uśmiechu oraz całej twarzy.

Opinie Pacjentów

Pełen Profesjonalizm !

Pełen Profesjonalizm !

Profesjonalizm to za słabe określenie do tego co tu oferują i w jaki sposób mogą tobie pomóc. W swojej historii mam za sobą wiele miejsc i nieciekawych doświadczeń z gabinetami. Tutaj pojawiłem się PIERWSZY raz 7 lat TEMU i znalazłem BEZCENNĄ pomoc. Do tej pory korzystam z Dentart, mimo, że mieszkam od kilku lat we Wrocławiu. Polecam z całego serca.
Adam Maks Rubin Wrocław
Polecam !

Polecam !

Najlepszy gabinet stomatologiczny w jakim kiedykolwiek byłem. Rwanie ósemki to była wręcz czysta przyjemność. Piękne podejście lekarza ,który cały czas informował mnie co będzie robić. Pełen profesjonalizm! Polecam z całego serca!
Kacper Jarosz
Profesjonalni Lekarze

Profesjonalni Lekarze

Leczenie w tym gabinecie to wielka przyjemność. Ząb wyleczony, pozostałe z kamienia oczyszczone. Będę tutaj pod stałą opieką.
Robert Michniewicz
Nowy Wymiar Stomatologii.

Już dziś umów się na wizytę !

A my zadbamy o Twoje zdrowie i komfort. Zapewniamy, że jesteś w dobrych rękach!

UMÓW WIZYTĘ:

607 125 125
22 758 59 03

NASZA KLINIKA:

ul. Nadarzyńska 54,
05-805 Otrębusy

Lekarz przyjmuje w dniach:

Poniedziałek
8:00 - 16:00
Środa
8:00 - 16:00
Piątek
8:00 - 16:00
Sobota
8:00 - 13:00

  [select menu-reason class:form-control "Stomatologia Estetyczna" "Leczenie Kanałowe-Endodoncja" "Implanotologia" "Stomatologia Dziecięca" "Ortodoncja" "Chirurgia Stomatologiczna" "Protetyka" "Cyfrowa Diagnostyka RTG" "Leczenie Kobiet W Ciąży" " Profilaktyka" "Wybielanie Zębów" "Konsultacja:]

  NASZA KLINIKA:

  ul. Nadarzyńska 54,
  05-805 Otrębusy

  UMÓW WIZYTĘ:

  607 125 125
  22 758 59 03

  PRACUJEMY:

  Pon - Pt: 9:00 - 20:00
  Sob: 9:00 - 14:00

  ZAREZERWUJ WIZYTĘ:

  recepcja@dentart.pl