Witamy !

Gabinet stomatologiczny DENTART

Nasz komfortowy gabinet położony w przepięknej okolicy, zaledwie 25 km od centrum Warszawy, który powstał z marzeń i pasji lek. stom. Doroty Chojnackiej. To wyjątkowe miejsce, które łączy najnowocześniejsze technologie i rozwiązania oraz przyjazną, domową atmosferę.

Naszym pacjentom zapewniamy opiekę lekarzy wszystkich specjalności, indywidualne podejście, pełen profesjonalizm, najwyższą jakość i długotrwałe efekty leczenia.

Spełnimy Twoje marzenia o pięknym uśmiechu.

Spełnimy Twoje marzenia o pięknym uśmiechu. Poczuj się komfortowo…

Dla naszych pacjentów przygotowaliśmy wygodną poczekalnię z TV, w której mogą się napić kawy, herbaty czy soku. W toalecie dla pacjentów zawsze czekają jednorazowe szczotki i pasty do zębów. W upalne dni ulgę przynosi klimatyzacja we wszystkich pomieszczeniach gabinetu. Nasi lekarze i asystentki pracują w zespołach na 4 ręce, dzięki czemu wizyty przebiegają sprawnie i profesjonalnie.
Należymy do zrzeszenia przyjaznych gabinetów www.polscydentysci.pl

Zadbaliśmy również o komfort finansowy pacjentów. Akceptujemy wszystkie karty kredytowe.

POCZUJ SIĘ BEZPIECZNIE !

W celu zapewnienia bezpieczeństwa naszym pacjentom stosujemy rożne procedury, mające na celu wyeliminowanie zagrożeń związanych z zakażeniami. Jednym z elementów podnoszenia bezpieczeństwa jest używanie:

  • Jednorazowych rękawiczek
  • Jednorazowych ślinociągów
  • Jednorazowe wenflony z wężykami do znieczuleń komputerowych
  • Jednorazowych osłonek na czujnik RVG
  • Jednorazowe kubki do płukania ust
  • Pozostałe jednorazowe materiały stosujemy wszędzie tam gdzie tylko jest to możliwe
  • Jednorazowe karptule ze środkiem znieczulającym
  • Jednorazowych śliniaczków
  • Jednorazowe igły

Z doświadczeniem, pasją i z uśmiechem !

Każdy pacjent ma możliwość obejrzenia własnych zębów przy pomocy kamery wewnątrzustnej. Daje ona obraz wielokrotnie powiększony. Pojedynczy ząb możemy powiększyć do wielkości pełnego ekranu.

Dla pacjentów, którzy obawiają się leczenia mamy gaz rozweselający. Dzięki niemu - każdy zabieg to czysta przyjemność. Stosowany tu podtlenek azotu jest całkowicie bezpieczny i niejednokrotnie umożliwia pacjentowi leczenie w gazie rozweselającym jako alternatywa szkodliwej narkozy.

Ponieważ każdego pacjenta traktujemy tak, jakbyśmy sami chcieli być traktowani- dysponujemy komputerowym systemem znieczuleń THE WAND czyniącym każdy zabieg całkowicie bezbolesnym.

Nasz gabinet jest przyjazny dzieciom. Dla nich zorganizowaliśmy kącik zabaw w poczekalni. Dzieci mogą tam oglądać bajki czekając na rodziców (często dzieci towarzyszą również rodzicom w ich wizytach).
W czasie wizyt dzieci również mogą oglądać swoje ulubione bajki, dzięki czemu każda z nich staje się dużo przyjemniejszym przeżyciem.

O codzienną czystość w naszych gabinetach dba specjalistyczna firma pracująca według standardów ISO.

Przed zabiegami dla każdego pacjenta przygotowany jest zestaw sterylnych narzędzi, który jest otwierany, gdy pacjent siada na fotel. Po wizycie narzędzia są dokładnie myte dezynfekowane i zamykane zgrzewarką w jednorazowych rękawach foliowo-papierowych a następnie sterylizowane w autoklawach.

Natomiast siedziska foteli, okulary, blaty, części unitów, światłowody, lampy oświetlające, klawiaturę i myszkę komputera, urządzenia sterujące, dezynfekowane są sprayem bakterio- wiruso- i grzybobójczym.

Wszystkie zestawy z narzędziami sterylizowane są (w zamykanych zgrzewarką jednorazowych rękawach foliowo-papierowych) w autoklawie próżniowym. Sterylizacja spełnia wymogi europejskich standardów. Sterylizacja w autoklawach jest najpewniejszą metodą zapobiegania zakażeniom. Proces sterylizacji kontrolowany jest każdorazowo przez komputery wbudowane w autoklawy oraz przez odczynniki chemiczne wkładane za każdym razem do autoklawu. Raz na miesiąc wykonujemy test biologiczny poprawności sterylizacji (inkubacja posiewu drobnoustrojów). Poprawność procesów sterylizacji dokumentowany jest wydrukiem z komputera śledzącego na bieżąco proces sterylizacji.

Umów wizytę u Stomatologa za pomocą kilku kliknięć.