Asystentka

Dyplomowana higienistka. Absolwentka Medycznej Szkoły Policealnej nr 3 w Warszawie na kierunku higieny stomatologicznej. Ukończyła także Wyższą Szkołę Gospodarowania Nieruchomościami zdobywając tytuł magistra. Jednak praca z pacjentem daje jej wiele satysfakcji w związku z czym swoje życie zawodowe związała z higieną stomatologiczną. Ma wieloletnie doświadczenie zawodowe, swoją wiedzę poszerza uczestnicząc w kursach, szkoleniach i kongresach. W pracy ceni sobie dokładność i profesjonalizm. Wspiera leczenie pacjentów periodontologicznych.

Absolwentka Medycznego Studium Zawodowego na wydziale położnictwa. Dokładność i pracowitość to główne kryteria, które kierują nią w pracy w gabinecie Dentart. W ludziach ceni sobie szczerość i poczucie humoru.
Z gabinetem Dentart związana od 2006 roku

 

Absolwentka Medycznego Studium Zawodowego na wydziale położnictwa. Zawsze miła, uśmiechnięta posiadająca dobry kontakt z pacjentami. Swą dużą wiedzę i doświadczenie stara się jak najlepiej wykorzystać w swojej pracy.
Z gabinetem Dentart związana od 2005 roku.

 

Szefowa personelu średniego

Absolwentka Medycznego Studium Zawodowego na wydziale Położnictwa oraz Wyższej Szkoły Nauk o zdrowiu Masoviense Wydziału Zdrowie Publiczne o specjalizacji higiena stomatologiczna. Bardzo energiczna i pracowita. Łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi znacznie ułatwia jej pracę w gabinecie. Z gabinetem związana od 2005 roku

NASZA KLINIKA:

ul. Nadarzyńska 54,
05-805 Otrębusy

UMÓW WIZYTĘ:

607 125 125
22 758 59 03

PRACUJEMY:

Pon - Pt: 9:00 - 20:00
Sob: 9:00 - 14:00

ZAREZERWUJ WIZYTĘ:

recepcja@dentart.pl